Tłumaczenia zwykłe

Stale podnoszę swoje kwalifikacje by zaoferować państwu najwyższą jakość przekładu. Poznaj moją oferte!

Tłumaczenia zwykłe:
(1.800 znaków/strona)

-1 strona rozliczeniowa (1.800 znaków) tłumaczenia z j. angielskiego na j. polski: 34 zł
-1 strona t rozliczeniowa (1.800 znaków) tłumaczenia z j. polskiego na j. angielski: 39 zł

W przypadku tekstów zawierających specjalistyczną terminologię branżową (Np. akty prawne, opisy techniczne, itp.) – ceny są ustalane indywidualnie w zależności od stopnia trudności i terminu wykonania zlecenia..

Tłumaczenia ustne:

120 zł za 1 godzinę

W przypadku tłumaczeń ustnych minimalny koszt zlecenia wynosi 150 zł – zlecenia do 1 godziny.

Informacje dodatkowe

Zasady wykonywania tłumaczeń zwykłych

Tłumaczenie zwykłe może zostać sporządzone, kiedy poświadczenie tłumacza nie jest wymagane (np. korespondencja, strony www, materiały promocyjne, itp.) Tłumaczenie zwykłe jest dostarczane w formie wydruku lub formie elektronicznej (np. plik Word, PDF, Excel, itp.). Tego rodzaju tłumaczenia nie zawierają pieczęci ani podpisu tłumacza.

Strona rozliczeniowa tłumaczenia przysięgłego zawiera 1.800 znaków (ze spacjami). Ilość stron obliczeniowych ustala się na podstawie tekstu w języku docelowym, po wykonaniu tłumaczeń na podstawie statystyki znaków w edytorze tekstu.

W przypadku tekstów specjalistycznych lub przekazanych w niestandardowej formie (Np. rękopisy, strony www) stawka jest ustalana indywidualnie zależnie od stopnia trudności wykonania przekładu.

W przypadku tekstów zawierających specjalistyczną terminologię branżową (Np. akty prawne, opisy techniczne, rękopisy, strony www itp.) – ceny są ustalane indywidualnie w zależności od stopnia trudności i terminu wykonania zlecenia.

Powyższe ceny podano dla trybu zwykłego. Za tryb zwykły uznaje się tłumaczenie do 5 stron rozliczeniowych w terminie 24 godzin od przyjęcia zlecenia. W przypadku krótszego terminu wykonania zlecenia lub większej ilości stron zleconej do wykonania w krótkim czasie doliczane są dopłaty za tryb ekspresowy (50%) lub superekspresowy (100%) ustalane indywidualnie, zależnie od uzgodnionego terminu wykonania zlecenia.

W przypadku nawiązania stałej współpracy lub dużej ilości stron zleconych do tłumaczenia jest możliwość indywidualnej negocjacji cen.

Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

 

Zapraszam do kontaktu